Input your search keywords and press Enter.

Wdrożenie systemu x-catering krok po kroku

Wdrożenie systemu dla cateringów dietetycznych x-catering to nic strasznego! :) W większości przypadków składa się z 4 podstawowych etapów. Każdy z nich wymaga niewielkiego zaangażowania po stronie klienta (wiemy jak cenny jest Wasz czas). Na standardowe wdrożenie potrzebujemy nie więcej niż 3 tygodnie!

Prezentacja

W pierwszym kontakcie proponujemy prezentację online systemu dla cateringów dietetycznych x-catering z naszym komentarzem do poszczególnych funkcji. Naprawdę warto poświęcić te 30-40 minut. Zwłaszcza, jeśli macie wątpliwości.

Analiza

Prace nad wdrożeniem rozpoczynamy od szczegółowej analizy. Z perspektywy naszych klientów sprowadza się ona do udzielania odpowiedzi na proste pytania. Cała reszta to nasza praca. :)

Dostosowanie

Każdy catering dietetyczny jest nieco inny. Te różnice identyfikujemy w trakcie analizy. Na jej podstawie dostosowujemy system do konkretnych potrzeb. Jesteśmy programistami i z łatwością spełniamy życzenia naszych klient

Wdrożenie

Wdrożenie poprzedzają testy. Te pierwsze wykonujemy my. Znamy się na rzeczy. ;) Końcowe testy wykonuje klient i potwierdza nam gotowość do wdrożenia. Po nim obsługa cateringu staje się dużo łatwiejsza. :)