Input your search keywords and press Enter.

x-catering

System obsługi
cateringów dietetycznych.

Logo firmy X-Catering.

System x-catering

System dla cateringów dietetycznych x-catering to nowoczesne narzędzie dedykowane do wsparcia obsługi procesów w firmach cateringowych, stworzone wspólnie z ekspertami z branży cateringowej.

Mobilność

System dla cateringów dietetycznych x-catering został zrealizowany, jako nowoczesna i bezpieczna aplikacja webowa. Dzięki temu dostęp do niego jest możliwy z dowolnego urządzenia (komputer, laptop, tablet, smartfon) posiadającego połączenie z internetem. Bez konieczności jakiejkolwiek instalacji!

Integralność

System dla cateringów dietetycznych x- catetring standardowo integrujemy ze sklepem internetowym. Zamówienia złożone przez klientów sklepu trafiają do niego automatycznie. Na ich podstawie system tworzy harmonogramy dostaw, zlecenia dla kuchni oraz raporty dla kurierów. Pozwala zapomnieć o kartkach papieru, arkuszach kalkulacyjnych czy ręcznie przepisywanych danych.

Komunikacja

System dla cateringów dietetycznych x-catering to narzędzie pozwalające na zarządzanie relacjami z klientami (CRM). Od budowania bazy klientów, przez komunikację via sms czy email, automatyzację powiadomień, np. o zbliżającym się końcu diety, aż po zapisywanie pełnej historii komunikacji z każdym klientem.

Automatyzacja

Jedną z najważniejszych cech systemu dla cateringów dietetycznych x-catering jest automatyzacja. Nie tylko ta dotycząca budowania harmonogramów, zleceń dla kuchni czy raportów dla kurierów, ale również ta dotycząca generowania etykiet i komunikacji z klientami. System eliminuje błędy związane z zawodną pamięcią czy ludzkimi pomyłkami.

  • Wydajny system
  • Atrakcyjny wygląd
  • Użyteczne funkcje
  • Ciągły rozwój

System dla cateringów dietetycznych x-catering to nie tylko wydajność. To również atrakcyjny wizualnie i użyteczny sposób prezentacji danych oraz bogaty zestaw funkcji stworzonych wspólnie z ekspertami z branży cateringowej.

System dla cateringów dietetycznych x-catering to również ciągły rozwój funkcyjny systemu dyktowany potrzebami branży cateringowej.

SYSTEM X-CATERING

System dla cateringów dietetycznych x-catering w kliku przykładowych odsłonach.

Sklep internetowy

Nie masz jeszcze sklepu internetowego? Nie obsługujesz płatności elektronicznych? A może nie jesteś zadowolony z istniejącego sklepu? Możemy pomóc! Wdrożymy dla Ciebie sklep internetowy lub zoptymalizujemy istniejący! Dla klientów, którzy zdecydują się na wdrożenie sklepu wraz z aplikacją dla cateringów dietetycznych x-catering przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty! Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną ofertę!

Logo sklepu WooComerce.

WooCommerce

Najpopularniejsza i jednocześnie uznawana za jedną z najlepszych platform dla sklepów internetowych bazująca na oprogramowaniu WordPress.

Logo sklepu Magento.

Magento

Jedna z najpopularniejszych platform dla sklepów internetowych z rozbudowanymi funkcjami, udostępniania i rozwijana na otwartej licencji.

Logo sklepu Prestashop.

PrestaShop

Popularna platforma dla sklepów internetowych z rozbudowanymi funkcjami, udostępniania i rozwijana na otwartej licencji.

Podstawowe procesy obsługiwane przez system

Obsługa i przetwarzanie zamówień

Zamówienia ze sklepu internetowego są automatycznie importowane do systemu. Możliwe jest też manualne wprowadzanie do systemu zamówień z innych kanałów komunikacji, np. składanych telefonicznie czy emailowo. W systemie wszystkie zamówienie prezentowane są w przejrzystej formie dashboardu z użytecznym kalendarzem:

  • widok miesiąca, tygodnia i konkretnego dnia,
  • z podziałem na typy diet oraz kaloryczność.

Każda pozycja (dieta) ze zbiorczego zamówienia klienta jest przetwarzana jako odrębnej pozycji w puli zamówień (jedno zamówienie, wiele pozycji i adresów dostawy).

Automatyczne budowanie harmonogramów

W oparciu o zamówienia spływające ze sklepu internetowego czy wprowadzane manualnie do systemu automatycznie budowany jest harmonogram. System daj możliwość jego modyfikacji w zakresie, m. in. anulowania dostawy na pojedyncze dni (system automatycznie wydłuża dietę zgodnie z wybraną opcją dostawy) czy modyfikacji adresu dostawy na konkretny dzień.

Automatyczne budowanie listy zleceń dla kuchni

W oparciu zbudowany harmonogram automatycznie generowane są zestawienia diet do przygotowania dla kuchni na konkretny dzień dostawy. Zestawienie ma charakter raportu, który może zostać dowolnie dostosowany.

Lista dostaw

Dla wygenerowanej listy adresów dostaw, w oparciu o złożone algorytmy, automatycznie wyliczana jest i optymalizowana trasa przejazdu dla kurierów. Optymalizacja tras nawet dla największego cateringu dietetycznego zajmuje zaledwie kilka sekund.

Mapa dostaw

Dla wygenerowanej listy adresów automatycznie wyliczana jest i optymalizowana trasa przejazdu dla kurierów.

Aplikacja mobilna dla kurierów

Kurierzy otrzymują intuicyjne narzędzie w postaci panelu WWW (wersja na smartfony). Listy dostaw dla konkretnych kurierów budowane są w oparciu o geolokalizację kuriera (na ekranie wyświetlane są miejsca dostaw najbliższe aktualnej lokalizacji kuriera). Dzięki aplikacji możliwe jest raportowanie godziny dostawy oraz lokalizacji kuriera w momencie kliknięcia „dostarczono”. Aplikacja daje również możliwość wyświetlania dodatkowych informacji o zamówieniu, np. kliklany numer telefonu, piętro, kod domofonu czy po prostu uwag tekstowych.

210500

Obsłużonych dostaw

12850

Zadowolonych klientów

3690

Wygenerowanych tras

Funkcje systemu x-catering

Aplikacja dla cateringów dietetycznych x-catering to bogaty zestaw funkcji i rozwiązań z możliwością ich dowolnego dostosowania do konkretnych potrzeb. System x-catering x-catering to także użyteczny i atrakcyjny wizualnie interfejs użytkownika.

Integracja ze sklepem internetowym

Import danych klientów, bazy produktów (diet), zamówień oraz statusów ze sklepu internetowego.

Przetwarzanie zamówień

Prezentacja zamówień w przejrzystej formie dashboardu z użytecznym kalendarzem. Przetwarzanie każdej sztuki ze zbiorczego zamówienia klienta jako odrębnej pozycji w puli zamówień.

Podgląd i edycja zamówień

Możliwość podglądu szczegółów i edycji danych zamówień, np. statusu, adresu dostawy, lokalizacji na mapie czy kalendarza dostaw.

Edycja kalendarza dostaw

Możliwość wykluczania pojedynczych dni na życzenie klienta lub pojedynczych dni zbiorczo dla grupy/wszystkich klientów oraz możliwość zdefiniowania adresu dla konkretnego dnia.

Komunikacja z klientem

Automatyczna komunikacja, m. in. w zakresie przypominania SMS i email o kończącej się diecie (na 3 dni przed jej zakończeniem). Historia komunikacji z klientem dostępna w profilu klienta. Możliwość wysyłania widomości SMS i email do klienta.

Zarządzanie dostawami

Generowanie listy adresów dla dostaw na wskazany dzień oraz generowanie etykiet na pudełka. Możliwość zindywidualizowania opisu na etykiecie dla konkretnego zamówienia.

Zarządzanie zleceniami dla kuchni

Generowanie zestawienia diet do przygotowania dla kuchni na konkretny dzień dostawy.

Panel WWW dla klientów

Automatyczne generowanie unikalnego adresu WWW i wysyłanie do klienta po złożeniu zamówienia poprzez SMS/email. Możliwość samodzielnej zmiany przez klienta adresu dla całego zamówienia bądź dla pojedynczych dni.

Panel WWW dla kurierów

Automatyczne przypisywanie kurierów do zamówień na podstawie geolokalizacji. Budowanie listy dostaw w oparciu o geolokalizację kuriera. Bieżące raportowanie godziny dostawy oraz lokalizacji kuriera.

Generowanie i optymalizacja tras

Automatyzacja planowania i optymalizacja tras przejazdów dla kurierów z zastosowaniem złożonych algorytmów.

Tworzenie I Edycja Menu

Tworzenie i edycja menu na każdy dzień i każdą dietę. Możliwość konfigurowania menu na podstawie wcześniej utworzonych przepisów. Tworzenie przepisów na podstawie zdefiniowanych składników lub podanych makroskładników.

Dostęp do wersji demo

Jesteś zainteresowany aplikacją dla cateringów dietetycznych x-catering? Jeśli tak, zachęcamy przede wszystkim do kontaktu i wzięcia udziału w krótkiej prezentacji (online). Pokażemy na niej system i po krótkim wywiadzie potwierdzimy koszty wdrożenia.

Zachęcamy tym bardziej, że nawet, jeśli prezentacja nie zakończy się wdrożeniem to na pewno będzie interesującym wydarzeniem.

Jeśli wolisz jednak sam zapoznać się z systemem przez wersję DEMO:

Skontaktuj się z nami

Problemy w codziennej obsłudze cateringu

Zarządzanie zamówieniami

Brak możliwości kompleksowego i przejrzystego zarządzania zamówieniami umożliwiającego prognozowanie pracochłonności obsługi.

Kalendarz dostaw

Brak możliwości zarządzania kalendarzem dostaw dla puli zamówień bądź pojedynczych zamówień.

Zmiany w obsłudze

Brak możliwości zarządzanie zmianami w zamówieniach w zakresie, np. zmiany liczby dni, wyłączania konkretnych dni czy zmiany adresów dostaw.

Modyfikacja zamówień

Brak narzędzi dla klientów umożliwiających bezpośrednią modyfikację zamówień bez potrzeby angażowania obsługi.

Komunikacja z klientami

Brak możliwości kompleksowej komunikacji i automatyzacji komunikacji z klientami.

Komunikacja z kucharzami

Brak możliwości automatycznego przygotowywania zleceń dla kucharzy i prognozowania ich obciążania.

Optymalizacja tras dostaw

Brak możliwości automatycznego ustalania i optymalizacji tras dostaw dla kurierów.

Planowanie dostaw surowców

Brak wsparcia w zakresie prognozowania i zamówień półproduktów.

Realizacja dostaw

Brak kontroli czasu i miejsca dostarczania zamówień.

System x-catering rozwiązuje wszystkie te problemy!
Zaufaj profesjonalistom i postaw na sprawdzony produkt!

Wdrożenie systemu x-catering krok po kroku

Wdrożenie systemu dla cateringów dietetycznych x-catering to nic strasznego! :) W większości przypadków składa się z 4 podstawowych etapów. Każdy z nich wymaga niewielkiego zaangażowania po stronie klienta (wiemy jak cenny jest Wasz czas). Na standardowe wdrożenie potrzebujemy nie więcej niż 3 tygodnie!

Prezentacja

W pierwszym kontakcie proponujemy prezentację online systemu dla cateringów dietetycznych x-catering z naszym komentarzem do poszczególnych funkcji. Naprawdę warto poświęcić te 30-40 minut. Zwłaszcza, jeśli macie wątpliwości.

Analiza

Prace nad wdrożeniem rozpoczynamy od szczegółowej analizy. Z perspektywy naszych klientów sprowadza się ona do udzielania odpowiedzi na proste pytania. Cała reszta to nasza praca. :)

Dostosowanie

Każdy catering dietetyczny jest nieco inny. Te różnice identyfikujemy w trakcie analizy. Na jej podstawie dostosowujemy system do konkretnych potrzeb. Jesteśmy programistami i z łatwością spełniamy życzenia naszych klient

Wdrożenie

Wdrożenie poprzedzają testy. Te pierwsze wykonujemy my. Znamy się na rzeczy. ;) Końcowe testy wykonuje klient i potwierdza nam gotowość do wdrożenia. Po nim obsługa cateringu staje się dużo łatwiejsza. :)

Sprawdź kto nam zaufał

System dla cateringów dietetycznych x-catering to sprawdzony produkt stworzony wspólnie i ciągle rozwijany z ekspertami branży cateringowej. Zaufali nam najlepsi!