Input your search keywords and press Enter.

Funkcje systemu x-catering

System x-catering to bogaty zestaw funkcji i rozwiązań z możliwością ich dowolnego dostosowania do konkretnych potrzeb. System x-catering to także użyteczny i atrakcyjny wizualnie interfejs użytkownika.

Integracja ze sklepem internetowym

Import danych klientów, bazy produktów (diet), zamówień oraz statusów ze sklepu internetowego.

Przetwarzanie zamówień

Prezentacja zamówień w przejrzystej formie dashboardu z użytecznym kalendarzem. Przetwarzanie każdej sztuki ze zbiorczego zamówienia klienta jako odrębnej pozycji w puli zamówień.

Podgląd i edycja zamówień

Możliwość podglądu szczegółów i edycji danych zamówień, np. statusu, adresu dostawy, lokalizacji na mapie czy kalendarza dostaw.

Edycja kalendarza dostaw

Możliwość wykluczania pojedynczych dni na życzenie klienta lub pojedynczych dni zbiorczo dla grupy/wszystkich klientów oraz możliwość zdefiniowania adresu dla konkretnego dnia.

Komunikacja z klientem

Automatyczna komunikacja, m. in. w zakresie przypominania SMS i email o kończącej się diecie (na 3 dni przed jej zakończeniem). Historia komunikacji z klientem dostępna w profilu klienta. Możliwość wysyłania widomości SMS i email do klienta.

Zarządzanie dostawami

Generowanie listy adresów dla dostaw na wskazany dzień oraz generowanie etykiet na pudełka. Możliwość zindywidualizowania opisu na etykiecie dla konkretnego zamówienia.

Zarządzanie zleceniami dla kuchni

Generowanie zestawienia diet do przygotowania dla kuchni na konkretny dzień dostawy.

Panel WWW dla klientów

Automatyczne generowanie unikalnego adresu WWW i wysyłanie do klienta po złożeniu zamówienia poprzez SMS/email. Możliwość samodzielnej zmiany przez klienta adresu dla całego zamówienia bądź dla pojedynczych dni.

Panel WWW dla kurierów

Automatyczne przypisywanie kurierów do zamówień na podstawie geolokalizacji. Budowanie listy dostaw w oparciu o geolokalizację kuriera. Bieżące raportowanie godziny dostawy oraz lokalizacji kuriera.

Generowanie i optymalizacja tras

Automatyzacja planowania i optymalizacja tras przejazdów dla kurierów z zastosowaniem złożonych algorytmów.

Tworzenie I Edycja Menu

Tworzenie i edycja menu na każdy dzień i każdą dietę. Możliwość konfigurowania menu na podstawie wcześniej utworzonych przepisów. Tworzenie przepisów na podstawie zdefiniowanych składników lub podanych makroskładników.